interior architectureinterior architectureinterior architectureinterior architecture
A&K STUDIO
PROJEKTOWE

projektant wnętrz
Anita Kobylańska
Warszawa

Cele STUDIA A&K

Celem studia jest podnoszenie jakości estetycznej i funkcjonalnej otoczenia powierzonego nam przez naszych Klientów. Dotyczy to przede wszystkim wnętrz i ich wyposażenia.

Projektuję wnętrza o różnych funkcjach, powierzchniach i budżetach na realizację; mieszkalne i użyteczności publicznej ( jak butiki, salony sprzedaży, biura, kawiarnie, puby, restauracje i inne ) - jedynym wspólnym mianownikiem jest wysoka estetyka efektu finalnego, przy optymalnym zharmonizowaniu funkcji i kosztów wykonania z oczekiwaniami Klientów.

Najlepszy rezultat daje oczywiście realizacja kompleksowych projektów, obejmujących rozwiązanie wszystkich problemów projektowych - od założeń architektonicznych po najmniejsze detale. Istnieje jednak możliwość wykonania projektów pojedynczych wnętrz lub danej fazy realizacji lub elementu ( np.: kolorystyka, informacja wizualna ), a także uzupełnienia istniejących wnętrz. Ogromny wpływ na ostateczny kształt realizacji mają także nadzory autorskie, w trakcie których dbam o poziom wykonawstwa i realizacji założeń projektowych.

Współpracuję ze sprawdzonymi wykonawcami (znakomici stolrze, parkieciarze itp), projektantami branżowymi ( instalacje elektryczne, wod-kan-gaz-c.o.) oraz dostawcami materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia - możliwa jest jednak realizacja projektów w oparciu o wykonawstwo firm wskazanych przez Klientów. Zapraszam do współpracy

Anita Kobylańska


KONSULTACJE:

Porady dotyczące wyboru domu lub mieszkania przed zakupem oraz porady dotyczące wykończenia wnętrza.
150-290zl konsultacja na miejscu u klienta lub nad projektem, pomoc w zakupach do 2 godz 150-290zl

projekty układu funkcjonalnego:

Rzuty w skali 1:50 - układ ścian, rozmieszczenie mebli, rozmieszczenie instalacji - punktów elektrycznych, hydraulicznych, audio, itp.

Rysunki te mogą być wykorzystane np. jako projekt zamienny dla developera.

projekty poszczególnych pomieszczeń:

Projekty salonu lub sypialni, gabinetu, pokoju dziecięcego, kuchni, łazienki, garderoby, sali kina domowego, itp.

stylizacja wnętrza:

Zmiana wyglądu pod kątem sprzedaży lub wynajmu. Szybka i tania metamorfoza.

projekty kompleksowe:

Domy, mieszkania, obiekty publiczne.

Praca projektowa składa się z kilku etapów: wywiad i analiza potrzeb inwestora, wstępne szkice do rozmowy, projekty układu funkcjonalnego, wybieranie materiałów wykończeniowych, projekty poszczególnych pomieszczeń, nadzór autorski, dekoracyjne wykończenie.

kompleksowy nadzór - realizacja "pod klucz":

Przejęcie od inwestora roli organizatora i koordynatora wszystkich prac.

Realizacja zatwierdzonego projektu przez własną ekipę w założonym czasie i budżecie, przy zachowaniu odpowiedzialności za całość prac.

Doskonała opcja w przypadku wykańczania mieszkań na wynajem, nieobecności inwestora lub braku czasu na zajęcie się budową osobiście.

Projekty wyceniane są indywidualnie w zależności od wielkości powierzchni, zakresu prac, charakteru aranżacji wnętrz.

W zapytaniu najlepiej umieścić jak najwięcej informacji oraz, jeśli to możliwe rzuty pomieszczeń. Pomoże to w przygotowaniu oferty cenowej.


A&K STUDIO PROJEKTOWE - architektura wnętrz Warszawa - tel.: 601 27 27 42 -:- interiorarchitecture(at)wp.pl

CSS XHTML 1.0